Росмерсгольм

Паперова: 210 грн.
Є в наявності

Цифрова: 105 грн.


Автор: Генрік Ібсен ( Генрик Ибсен) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Йосип Зорянчук Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 192 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична світова проза П'єси Серія: Зарубіжні авторські зібрання Рік видання: 2023 ISBN: 978-966-03-9533-6

Генрік Ібсен (1828–1906) — норвезький письменник, творчість якого набула світового значення. Свої п’єси автор створював у Німеччині й Італії. Персонажі Ібсена, загнані в жорсткі рамки сюжету, завжди були живими.

Парадоксальна ситуація, коли гуманність слід доводити загибеллю… Хвилювання, що охопило суспільство, відчувають учні школи та її ректор — лідер консерваторів Крол, колишній пастор Росмер й інші.

Росмер відмовляється від суспільних привілеїв і особистого спокою задля служіння народу. Його ідеї духовної шляхетності, визволення і щастя такі сильні, що перемогли буремний дух й аморалізм Ребеки Вест. Вона готова разом із ним нести народу звільнення від старих забобонів, що сковують душі людей і стають на заваді їхньому щастю… Росмерс — останній герой Ібсена, який мріяв про моральну перебудову суспільства.

До збірки також увійшла п’єса «Будівничий Сольнес». Раніше у видавництві «Фоліо» вийшли друком збірки Г. Ібсена «Пер Ґінт», «Ляльковий будиночок» і «Ворог народу».

Фоліо рекомендує