SатирикоN (Pro i contra)

Паперова: 60 грн.
Є в наявності

Автор: Іван Драч Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м `яка Кількість сторінок: 185 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Сафарі Рік видання: 2015 ISBN: 978-966-03-7360-0

Поет, кіносценарист, драматург, перекладач, мислитель, гро- мадський діяч, політик, лауреат Шевченківської премії і Державної премії СРСР Іван Драч (нар. 1936 р.) свого часу стрімко увірвався в літературу «шістдесятників» і своєю оригінальною поезією наробив чимало галасу. В кінематографі саме за сценаріями Драча було створено низку справді культових фільмів — «Пропала грамота», «Криниця для спраглих», «Камінний хрест». Його поезію добре знають і люблять не тільки в Україні, а й далеко за її межами. У видавництві «Фоліо» вийшли друком книжка поетичних перекладів і статей митця «Наближення» (2008) та збірки поезій «Сивим конем» (2011) і «Тощо» (2013).

До видання увійшли вірші Івана Драча із циклів «Самоідентифікація», «Коли своєволить сваволя» та «SатирикоN», написані в останні роки, в яких поет чуйно вловив найтонші вібрації сучасності.

Фоліо рекомендує