Шмаття війни. Донбас

Паперова: 190 грн.
Залишилось декілька примірників

Автори: Олександр Качура Ільдіко Епер’єші Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 320 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Воєнні щоденники Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9790-3

Мешканці Східної України заслуговують на те, щоб світ усвідомив, що вони пережили за останні роки, як війна зруйнувала їхнє життя. До цього висновку незалежно один від одного прийшли два журналіста – український та угорський, які і написали разом цю книгу. Перший наклад книжки читачі побачили в Євросоюзі (Угорщина). Тепер унікальне видання доступне і в Україні.

Війна рве на шматки тіла солдат, танки, долі людей, руйнує споруди та свідомість. Той, хто побачив війну, ніколи не буде тим, ким був раніше. У когось снарядом розірвало друга, комусь рознесло будинок... Про війну на Донбасі можна говорити багато, але краще за все про неї розкажуть самі герої, учасники і свідки цієї війни.

Снайпери й добровольці, мешканці «сірої зони» й парамедики, капелани і солдати. Усі вони — герої книги «Шмаття війни. Донбас». Вони розповідають свої історії, які створюють одну велику, загальну історію — історію війни, яку принесли до України «зелені чоловічки» та їхні «ляльководи» у «високих кабінетах» на півночі.

Людські долі складають виразну живу картину нескореної України, яка бореться за свою свободу.

Фоліо рекомендує