Сучасна ділова культура: усне і писемне спілкування


Автори: Світлана Бибик Галина Сюта Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 432 Жанр: Популярне видання Серія: Окреме видання Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8923-6

Довідник, що базується на багатющому практичному досвіді кращих спеціалістів, враховує сучасні підходи до вивчення ділової культури у сферах писемного (електронного і традиційного) та усного спілкування. Видання містить загальні відомості про сучасну ділову практику, її жанрове різноманіття та особливості лексико-фразеологічного наповнення і граматичного оформлення відповідних текстів.

Тут ви знайдете як зразки оформлення ділових документів за найсучаснішими державними стандартами і класифікаторами, так і консультації з правильного слововживання, вибору нормативної граматичної форми слова, синоніма, написання слів з великої чи малої літери;  ознайомитеся з правилами графічного скорочення, уживання розділових знаків у реченні і в офіційно-діловому тексті. Запропоновані поради допоможуть вам правильно розпочати усне чи писемне спілкування, уникнути в діловій комунікації небажаних помилок.

Видання відзначається креативним підходом і простотою у викладі матеріалу й розраховане на державних службовців, підприємців, секретарів-референтів, працівників бухгалтерської та банківсько-економічної сфер, викладачів і тих, хто вчиться ділового спілкування українською мовою.

Фоліо рекомендує