Святополк ІІ Ізяславович

Паперова: 150 грн.
Є в наявності

Цифрова: 75 грн.Автор: Сергій Грабар Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 320 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Літературно-художнє видання Серія: Барви Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9648-7

Роман «Святополк ІІ Ізяславович» розповідає про події, що відбувалися на землях Русі та у столиці її Києві наприкінці ХІ — початку ХІІ століть. Князь Святополк, пізніше викинутий з аналів історії, і згадуваний одним-двома абзацами у джерелах, насправді був однією з визначних особистостей у становленні нашої державності. Він був ініціатором проведення Першого з’їзду князів, який створив цілу систему перепон від набігів половців і зрештою припинив їх. Святополк ІІ сприяв піднесенню Печерського монастиря, появі видатних ченців: Нестора Літописця, Аліпія Іконописця, Агапіта лікаря та інших. При цьому князі було закладено підвалини Пантеону Руських Святих та збудовано Михайлівський Золотоверхий монастир.

Про ці та інші події, про постійну боротьбу за владу, про підступність і кохання, про дипломатію і торгівлю, про війну і мир, про життя Києва на помежжі двох століть в романі Сергія Грабаря «Святополк ІІ Ізяславович».

Фоліо рекомендує