Тощо

Паперова: 60 грн.
Є в наявності

Автор: Іван Драч Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м’яка Кількість сторінок: 144 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Сафарі Рік видання: 2013 ISBN: 978-966-03-6574-2

Поет, кіносценарист, драматург, перекладач, мислитель, громадський діяч, політик, лауреат Шевченківської премії і Державної премії СРСР, Іван Драч (нар. 1936 р.) свого часу стрімко увірвався в літературу «шістдесятників» і своєю оригінальною поезією наробив чимало галасу. В кінематографі саме за сценаріями Драча було створено низку справді культових фільмів — «Пропала грамота», «Криниця для спраглих», «Камінний хрест». Його поезію добре знають і люблять не тільки в Україні, а й далеко за її межами. У видавництві «Фоліо» вийшли друком збірка поетичних перекладів і статей митця «Наближення» (2008) та збірка поезій «Сивим конем» (2011).

До видання включено вірші, написані у 60—80-ті роки минулого століття, а також поезії останнього часу, в яких чудово розкривається непересічний талант поета.

Фоліо рекомендує