Воїни Саламіну

Паперова: 110 грн.
Є в наявності

Автор: Серкас Хав’єр (Hav'ier-Serkas) Мова видання: українська Мова оригіналу: іспанська Перекладач: Петро Таращук Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 218 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Карта світу Рік видання: 2013 ISBN: 978-966-03-6214-7

Хав’єр Серкас (нар. 1952) – іспанський письменник, перекладач і журналіст. Уродженець невеличкого міста Ібаернандо, він вирішив стати письменником, прочитавши в 14 років новели Хорхе Луїса Борхеса. Нині, окрім літературної діяльності, він викладає філологію і співробітничає з провідними іспанськими газетами.

Молодий репортер під час «творчої кризи» почав вивчати реальний випадок, що відбувся під час Громадянської війни в Іспанії. Рафаель Санчес Масас, ідеолог і пропагандист іспанської Фаланги (крайня права партія, що при диктаторові Франко була єдиною правлячою) потрапив у полон до республіканців, був засуджений до розстрілу, але зумів втекти в останню мить. Пошуки солдата-республіканця, який бачив Санчеса Масаса, що втік, але не видав його, приводять до несподіваних результатів. Роман Хав’єра Серкаса «Воїни Саламину» одержав похвальні відгуки письменників і критиків, у тому числі М. Варгаса Льоси й Дж. М. Кутзеє, він перекладений більш ніж на 20 мов і був нагороджений кількома престижними літературними преміями.

Фоліо рекомендує