Захар Беркут

Паперова: 230 грн.
Є в наявності

Цифрова: 115 грн.Автор: Іван Франко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 256 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Дитяча література для старшого шкільного віку Класична українська проза Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури Рік видання: 2023 ISBN: 978-966-03-7710-3

Іван Франко (1856—1916) — незаперечний класик української літератури. Всебічно обдарований, енциклопедично освічений, надзвичайно працьовитий, він був поетом, прозаїком, драматургом, критиком й істориком, перекладачем, видавцем. Сюжети для своїх творів Франко черпав з життя і боротьби рідного народу, з першоджерел людської культури, і, як не дивно, своєї актуальності вони не втратили.
Повість «Захар Беркут» — це найвідоміший художній твір Івана Франка на історичну тему. Відтворюючи історичне минуле, боротьбу жителів місцевості Тухля проти монголо-татар, письменник переплітає художню вигадку та народну творчість, беручи за основу широко відому в Галичинi i в Закарпаттi легенду про те, як тухольська громада весною 1241 року затопила монгольське військо. І як би там не було, але сьогодні ця повість сприймається напрочуд сучасно, коли йдеться про визволення нашої рідної землі від загарбників.

Фоліо рекомендує