Презентація книги Любомира Гузара "Про гріхи і чесноти"

Презентація книги Любомира Гузара "Про гріхи і чесноти"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ ЛЮБОМИРА ГУЗАРА «ПРО ГРІХИ І ЧЕСНОТИ»

23 вересня 2018 року в рамках Форуму Видавців у Львові відбудеться презентація книги Блаженнішого Любомира Гузара «Про гріхи і чесноти». Це остання книга духовного лідера українців, яку він написав наприкінці свого земного буття.

Передмову до книги написав провідник кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв.

Захід відбудеться у конференц-залі Культурно-мистецького центру «Львівський Палац мистецтв» (вул. Коперника, 17), початок презентації – о 15:00.

З анотації: у легкій і доступній манері автор ділиться власним баченням рис, притаманних окремій особистості та суспільству загалом, вказує, як позбутися вад, а також як розвинути в собі те краще, дароване нам Богом, що є в кожному з нас. Книжку ілюстровано дитячими малюнками, відібраними конкурсним журі. Розрахована на людей різного віку – усіх, хто цікавиться питаннями морально-етичного плану, проблемами людських відносин, психологією особистості та соціальною психологією.

Презентація відбудеться за участі укладачів книжки, представників Української Греко-Католицької Церкви та дітей-художників, які створили ілюстрації до книги.

Вхід вільний.

Книга «Про гріхи і чесноти» вийшла друком у вересні у харківському видавництві «Фоліо».