Творча зустріч з Кшиштофом Зануссі та Олександром Красовицьким

Творча зустріч з Кшиштофом Зануссі та Олександром Красовицьким

Запрошуємо 18 лютого о 19:00 на презентацію книги Кшиштофа Зануссі та Олександра Красовицького «Императив. Беседы в Лясках» та творчу зустріч з авторами.

Захід відбудеться у книгарні-кав’ярні «Довженко книги.кава.кіно» (вул. Васильківська, 1, 1 поверх Довженко-Центру).

Кшиштоф Зануссі — польський режисер, письменник, сценарист, багаторазовий лауреат кінопремій, серед яких «Золотий лев», премія імені С.І. Параджанова «За особистий внесок у світовий кінематограф». До цього в Україні вийшли наступні видання: «Час помирати: Спогади», «Страта двійника», «Стратегії життя, або Як з’їсти тістечко і далі його мати».
Олександр Красовицький — директор і головний редактор видавництва «Фоліо», у якому були видані всі вищезазначені книги К. Зануссі.

Книга «Императив. Беседы в Лясках» являє собою філософські роздуми про долю Європи та світу, про складні взаємовідносини свободи та моралі, релігії та прогресу, європейської християнської цивілізації та культури.

ВХІД НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ ВІЛЬНИЙ.

Запрошуємо долучитися до дискусії поціновувачів кіно та літератури, студентство, наукову спільноту, громадських активістів і всіх охочих.
Під час презентації буде можливість задати запитання авторам і дізнатися експертну думку щодо цікавих вам тем у рамках дискусії.