Арсен


Автор: Ірен Роздобудько (Ирен Роздобудько) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 160 Жанр: Дитяча література Класична і сучасна проза та поезія Серія: TeenBookTo Рік видання: 2017 ISBN: 978-966-03-7834-6

Ірен Роздобудько (нар. 1962 р.) — українська журналістка, письменниця, поет. Закінчила факультет журналістики Київського національного університету. Працює головним редактором журналу “Караван історій. Україна”. У видавництві “Фоліо” війшли друком багато її повістей та романів: “Ґудзик”, “Оленіум”, “Амулет Паскаля”, “Пастка для жар-птиці”, “Зів’ялі квіти викидають”, “Ескорт у смерть” та інші. Якщо тобі 13 і ти  мрієш про далекі країни, подорожі та бої, а тобі за матусиним планом доведеться все літо провести за комп’ютером, то ти починаєш мріяти про пригоди. Але в якийсь момент пригоди самі тебе знаходять.
Принаймні так було з Арсеном. На початку літніх канікул він тікає із задушливого міста в село до бабусі й дідуся. І крім того, що знайомиться зі своєю родиною, так ще й розгадує сімейну таємницю родини, приховану за сімома печатками, і не тільки дізнається все до найменшої подробиці, але і відновлює історичну справедливість і добру пам’ять про предка.

Фоліо рекомендує