Чарівник країни Оз

*Книга друкується під замовлення упродовж 10 днів
Паперова: 720 грн.
Залишилось декілька примірників

Автор: Ліман Френк Баум (Lyman Frank Baum) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладачі: Ігор Ільїн, Олександр Кальниченко Обкладинка: м'яка Кількість сторінок: 214 Формат: 220 х 320 Жанр: Дитяча література для середнього шкільного віку Серія: Для слабозорих Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-8496-5с

Ліман Френк Баум (1856–1919) — американський письменник, всесвітньо відомий класик дитячої літератури, який створив чарівну країну Оз. Його книжки були неодноразово екранізовані, на казках Баума виросло не одне покоління дітей в усьому світі.

«Чарівник країни Оз» — перша книга серії про героїв цієї казкової країни  — вийшла друком 1900 року. В ній розповідається про те, як одного разу ураган підняв хатинку з дівчинкою Дороті та песиком Тото і закинув у країну Оз. Дороті дуже хотіла повернутися додому в Канзас, де на неї чекали дядечко Генрі та тітонька Ем. По дорозі вона зустріла Опудала, Залізного Лісоруба та Лякливого Лева — і вони разом вирушили до чарівника Оза: Дороті — щоб повернув її додому, Опудало — за мізками, Залізний Лісоруб — за серцем, Лякливий Лев  — за хоробрістю. А чи здійсняться іхні бажання, дізнаєтеся, прочитавши цю веселу, з чудовими малюнками книжку.

Фоліо рекомендує