Царівна

Вміщує передмову та коментарі, підготовлені провідними співробітниками Інституту літератури НАН та іншими науковцями країни. 
Наклад обмежений - 100 примірників.

Паперова: 1 940 грн.
Є в наявності

Цифрова: 500 грн.Автор: Ольга Кобилянська Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда (дизайнерський папір Ефалін) Кількість сторінок: 704 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична українська проза Подарункове видання Серія: Подарункова класика Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-450-4

Ольга Кобилянська (1863—1942) — відома українська письменниця демократичного напряму. Однією з проблем, які глибоко її хвилювали, була доля жінки, її право на освіту, працю, на громадське життя. Цій проблемі й присвячена повість письменниці «Царівна», про яку свого часу Леся Українка писала: «Краса цієї повісті не так в її ідеях, як у глибокій, тонкій, логічній психології героїні Наталки. Читаючи історію думки Наталчиної, я немов бачила перед собою історію цілого не­щасливого нашого інтелігентного жіноцтва».

До книжки також увійшли повісті «Земля» і «В неділю рано зілля копала…», в основу якої покладено мотив романтичної пісні-балади «Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці».

Фоліо рекомендує