Чорний манускрипт

Паперова: 290 грн.
Є в наявності

Цифрова: 145 грн.


Автор: Кшиштоф Бохус Мова видання: українська Мова оригіналу: польська Перекладач: Микола Ярмолюк Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 304 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Детектив Серія: Бохус Рік видання: 2022 ISBN: 978-966-03-9858-0

Кшиштоф Бохус (нар. 1955 р. у Квідзині) — відомий польський журналіст, оглядач, письменник. У циклі історичних детективів про слідчого Кристіана Абеля автор спробував поєднати захопливу фабулу з елементами містики, нуару і любовно-сентиментального роману з етнографічними та краєзнавчими нарисами Східного Помор’я. Його головний герой — проникливий інтелігентний поліцейський, людина широкого розумового кругозору. Він помічає речі, невидимі для інших, і завзято добивається істини.
...30-ті роки ХХ століття, Східна Пруссія. У Квідзині скоєно серію жорстоких вбивств монахів місцевої обителі. Хто стоїть за цим? Розслідування злочинів доручають Кристіану Абелю — блискучому слідчому, який повертається із Данціга до рідного міста. Крок за кроком він наближається до розгадки таємниці, незважаючи на те, що коло підозрюваних дедалі розширюється, а сам Абель стає мішенню для вбивці. 

Фоліо рекомендує