Десятий місяць війни. Хроніка подій. Промови та звернення Президента України Володимира Зеленського

Паперова: 275 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 140 грн.Продається в комплекті «Дванадцять місяців війни. Хроніка подій. Промови та звернення Президента України Володимира Зеленського в футлярі»

Автор: Олександр Красовицький (упорядник) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м'яка Кількість сторінок: 352 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Окреме видання Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-295-1

Десять місяців повномасштабної війни Росії проти України продемонстрували сильні і слабкі сторони української економіки. Стійкість банківської системи,  спроможність держпідприємств проявляти ініціативу і використовувати свій масштаб для великих проєктів, підтримки громадян і бізнесу, є наслідками реформ, проведених за попередні вісім років. Але Україна все більше залежить від міжнародної фінансової допомоги.

Терористичні удари Росії по енергетичній інфраструктурі продовжувалися, що створювало велику проблему для роботи великих підприємств, лікарень, малого бізнесу, транспорту, труднощі у забезпеченні життєво необхідних потреб людей електроенергією, теплом, водою, зв’язком.

У зверненні до Конгресу США Президент В. Зеленський назвав 2023 рік вирішальним у війні. «Наші дві нації є союзниками в цій битві. І 2023 рік — вирішальний… Це час, коли українська сміливість і американська рішучість мають гарантувати майбутнє нашої з вами свободи. Свободи людей, які стоять за свої цінності».

Фоліо рекомендує