Економіка ХХІ


Автор: Олексій Геращенко Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Перекладач: Микита Скоробогатов Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 304 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Науково-популярне видання Серія: Сучасні технології Рік видання: 2016 ISBN: 978-966-03-7607-6 Вага: 350 грам
Ми живемо в економічному світі, але часто намагаємося створити свої власні закони економіки. За великим рахунком, економіка — це не стільки точна наука, скільки сфера закономірностей, які щодня виникають у нашому житті у вигляді ціни, курсу валют, ситуацій на роботі, рішень про покупки і безлічі інших подій. Ми можемо точно вирахувати траєкторію руху небесних тіл, проте нерідко своє наступне економічне рішення передбачити не в змозі. Адже у центрі економічних знань стоїть дивовижна і непередбачувана істота — людина.
У цій книжці ви дізнаєтеся про еволюцію економічних поглядів і найсучасніші підходи XXI століття, розглянете питання економічної успішності на різних рівнях — країни, підприємства та людини. Книжка написана так, щоб бути цікавою економісту і зрозумілою неекономісту. Вона ставить питання і змушує замислитися, спроектувати ті чи інші описані явища на життя людини й дає можливість краще зрозуміти економічний світ.

Фоліо рекомендує