Цікаво про фінанси


Автор: Олексій Геращенко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 188 Жанр: Популярна довідкова література Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8860-4

Ми всі живемо в економічному світі. У ньому є ті, хто може дозволити собі більше, і ті, хто перебуває у скруті. Це стосується і окремих людей, і підприємств, і цілих країн. Капітали і можливості розподілені вкрай нерівномірно. Що це — примха долі чи закономірність? Відповідь проста і водночас — складна: економіка твориться людьми; вона — їхня похідна, настільки ж незвідана, як і сама людина.

Ця книжка  покликана зробити перебування в економічному світі комфортнішим і приємнішим. У ній доступно й цікаво  розповідається, як працює весь економічний механізм, навіщо потрібні банки і податки, що таке гроші, чому трапляються кризи, як накопичувати і зберігати заощадження тощо. А також —  які професії передусім опиняться під загрозою зникнення, а які  матимуть попит.

І найголовніше — книжка змушує замислитись, як зробити власне майбутнє економічно успішним.

 

Фоліо рекомендує