Епістолярій Тараса Шевченка. Книга 1: 1839-1857

Паперова: 260 грн.
Є в наявності

Цифрова: 100 грн.Продається в комплекті «Епістолярій Тараса Шевченка. В 2-х томах»

Автор: Сергій Гальченко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 635 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Бібліотека української літератури Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-9124-6

У виданні листи Тараса Шевченка і його адресатів уперше зведено у хронологічному порядку в цілісний корпус. У листах розгорнуто низку цікавих епізодів із життя митця і його оточення, зафіксовано промовисті побутові та настроєві подробиці тощо. Перед читачем епістолярію постають живі постаті тих, кого поет любив і перед ким міг відкритися, Шевченко виповідає найсокровенніші переживання, ділиться задумами та мріями.

Перша книга містить 207 листів Тараса Шевченка та до нього за 1839–1857 рр.: від найранішого відомого листа поета до останнього з Новопетровського укріплення. Епістолярій дає змогу глибше пізнати життя Шевченка під час навчання в Академії мистецтв, його подорожей Україною, розкриває духовні страждання митця на засланні. Листи — часом єдине джерело відомостей про окремі грані Шевченкової біографії та творчості цих років.

У серії «Бібліотека української літератури» також вийшла друком друга книга Епістолярію Тараса Шевченка.

Фоліо рекомендує