Шляхами і стежками життя

Паперова: 245 грн.
Є в наявності

Цифрова: 100 грн.Автор: Наталена Королева Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 444 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Бібліотека української літератури Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8952-6

Наталена Королева (1888–1966) збагатила українську прозу новими темами з античного і європейського світу. Вона прийшла в українську літературу в зрілому віці, коли доля пов’язала її з письменником В. Королівим-Старим. Книжки «Во дні они», «Предок», «Легенди старокиївські» та ін. принесли їй широке визнання.

У повісті «Шляхами і стежками життя» Н. Королева перебуває в ролі автора та головної героїні водночас. Це захоплива розповідь про тернисті дороги, якими пройшла письменниця в пошуках кращої долі і свого призначення. Видворення з Іспанії через дружбу і кохання з Альфонсо ХІІІ. Переїзд до Києва, одруження з князем Іскандером, небезпечна подорож на Схід. Богемне життя у Франції. Знову Київ і Перша світова війна. Новий шлюб із відомим українським письменником.

Раніше у видавництві «Фоліо» вийшла друком книжка Н. Королевої «Сон тіні».

Фоліо рекомендує