Інтелектуальний спротив триває (серпень 2022 – лютий 2023). Нотатки видавця

Паперова: 260 грн.
Є в наявності

Автор: Олександр Красовицький (Oleksandr Krasovytskyy) Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м'яка Кількість сторінок: 412 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Суспільно-політичне видання Серія: Фронтир Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-369-9

Олександр Красовицький (нар. 1967, Харків) – видавець, директор і головний редактор видавництва «Фоліо». У книжковий бізнес прийшов на початках Незалежності, коли в усіх книгарнях переважала російська продукція, а українські законодавці геть не переймалися створенням сприятливих умов для вітчизняного книговидання. Видавництво «Фоліо» розширило асортимент україномовних видань і почало широко випускати твори сучасних українських авторів. Такою була і є позиція Олександра Красовицького, який ще 2015 року підтримав ідею повної заборони експорту російських книжок і доклав неабияких зусиль, щоб заповнити полиці книгарень виданнями українського виробництва – за 33 роки це майже 11 тисяч найменувань у різних жанрах.

Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, коли слово набуло сили зброї, видавець теж взявся за перо. Зважаючи на резонанс після виходу книжки «Пів року інтелектуального спротиву. Нотатки видавця», автор пропонує читачам не переривати спілкування, а разом з ним поміркувати над питаннями, викладеними в цьому виданні. Тут зібрані свідчення про злободенні події, які через кілька років описуватимуть історики в літописі подій дев’ятого року війни.

Фоліо рекомендує