Історія Львова

Видання «Історія Львова» є нумерованим екземпляром коллекційного накладу, виданого видавництвом «Фоліо». Колір книги - зелений. Оправу книги виготовлено в друкарні видавництва «Фоліо». Використано натуральну шкіру «Наппа», виробництво Україна. Бумага Corolla Book premium white, виробництво Італія. Оздоблено тисненням блінтовим та золотою фольгою. Лакована наклейка. Шовкове лясе. Коллекційна оправа ручної роботи. Загальний наклад 100 примірників.

Паперова: 28 000 грн.
Останній примірник

Автори: Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Обкладинка: тверда Формат: 60х90 1/8 Жанр: Подарункове видання Серія: Історія міст та регіонів України ISBN: 978-966-03-5958-1

Львів — одне із найдавніших міст України, яке у 2006 році відзначило своє 750-річчя. Його історичний центр занесено до списку світової спадщини ЮНЕСКО. У місті, що визнано культурною столицею країни, знаходиться найбільша кількість пам`яток архітектури в Україні.

Це видання повно та яскраво відображає історію Львова за період від першої літописної згадки про місто Лева (1256) до початку XXI ст. Книгу, що складається з 3 томів, доповнюють унікальні репродукції гравюр, ікон, малюнків, численні архівні та сучасні фото, бібліографія, а також іменні показчики до кожного тому.

Фоліо рекомендує