Історія Львова (в сріблі)

Видання «Історія Львова» є нумерованим екземпляром коллекційного накладу, виданого видавництвом «Фоліо». Колір книги - зелений. Оправу книги виготовлено в друкарні видавництва «Фоліо». Використано натуральну шкіру «Наппа», виробництво Україна. Бумага Corolla Book premium white, виробництво Італія. Оздоблено тисненням блінтовим та золотою фольгою, а також накладними елементами зі срібла 925 проби. Лакована наклейка. Шовкове лясе. Коллекційна оправа ручної роботи. Загальний наклад 100 примірників.

Паперова: 70 000 грн.
Останній примірник

Автори: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Формат: 60х90 1/8 Жанр: Подарункове видання Серія: Історія міст та регіонів України

Львів — одне із найдавніших міст України, яке у 2006 році відзначило своє 750-річчя. Його історичний центр занесено до списку світової спадщини ЮНЕСКО. У місті, що визнано культурною столицею країни, знаходиться найбільша кількість пам`яток архітектури в Україні.

Це видання повно та яскраво відображає історію Львова за період від першої літописної згадки про місто Лева (1256) до початку XXI ст. Книгу, що складається з 3 томів, доповнюють унікальні репродукції гравюр, ікон, малюнків, численні архівні та сучасні фото, бібліографія, а також іменні показчики до кожного тому.

Фоліо рекомендує