Історія Української Православної церкви


Автори: Дмитро Гордієнко Протоієрей Віталій Клос Юрій Мицик Ірина Преловська Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 256 Жанр: Релігійне видання Серія: Великий науковий проект Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8662-4

У виданні подається історія Української Православної Церкви з часів напівлегендарної проповіді апостола Андрія Первозваного на берегах Чорного моря й Дніпра та хрещення Київської Руси князем Володимиром Великим до сьогодення, коли вирішилося важливе для духовності нашого народу питання про незалежну Українську Церкву.

Автори книги, українські історики й богослови, використовуючи історичні та церковні документи різних часів, доводять правомірність надання Томосу Українській Православній Церкві Вселенською (Константинопольською) Патріархією, яка є Церков’ю-Матір’ю Української Церкви.

Особлива увага приділяється ролі Церкви у боротьбі за державну незалежність України, а також розповідається про видатних діячів Української Церкви, які зробили неоціненний внесок у розвиток самосвідомості українців.

Книга допоможе широким колам читачів краще орієнтуватися у доволі складних для сучасної людини питаннях церковного життя.

Фоліо рекомендує