Кам’янець-Подільський. Хотин

Цифрова: 100 грн.Автор: Ірина Пустиннікова Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 224 Жанр: Видання для дозвілля Серія: Путівник Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-8787-4

Наше видання розповідає про Кам’янець-Подільський — місто багато в чому унікальне: тут знаходиться всесвітньо відома Стара Фортеця, а неподалік — ще одна пам’ятка Середньовіччя, фортеця Хотин. Крім того, в центрі Кам’янця чудово зберіглося Старе Місто — з храмами, палацами і ратушею.

Але і сучасний Кам’янець має що продемонструвати гостям міста. По-перше, саме він є визнаною столицею українського повітроплавання, а ще мандрівники не знайдуть в Україні іншого міста, яке мало б такий якісний стрит-арт: тут дивовижні 3D-мурали прикрашають не тільки стіни, а й дахи будівель. Тому не дивно, що місто живе активним арт-життям: тут проходить військово-історичний фестиваль «Schola Militaria», фестиваль вуличного мистецтва «Республіка», повітроплавчі фести і багато інших.

До того ж Кам’янець може похвалитися чудовим мікрокліматом, недарма цю частину краю колись називали Теплим Поділлям, і все це завдяки Товтрам-Медоборам.

У книжці використано світлини авторки.

Фоліо рекомендує