Капітани піску

Паперова: 110 грн.
Є в наявності

Автор: Амаду Жоржи Мова видання: українська Мова оригіналу: португальська Перекладач: Юрій Покальчук Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 256 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Карта світу Рік видання: 2017 ISBN: 978-966-03-7668-7

Жоржі Амаду (1912—2001) — всесвітньо відомий бразильський письменник, громадський і політичний діяч, академік Бразильської Академії мистецтв і літератури. Роман «Капітани піску» він написав, коли йому було всього 25 років, і в той же час це один з найвідоміших його творів. У ньому розповідається про банду безпритульних підлітків, майже дітей, яких називають «капітанами піску», тому що їхньою штаб-квартирою стали піщані пляжі гавані. Життя цих жебраків постає перед нами в усіх деталях, іноді кумедних, іноді таких, що викликають відразу. Автор так описував своїх героїв: «Одягнені в лахміття, брудні, голодні, агресивні, вони говорять непристойності та полюють на недопалки, вони справжні господарі міста, вони знають його до кінця, вони люблять його до кінця, вони його поети».

Роман «Капітани піску» був перекладений 50 мовами світу, за його мотивами було знято фільм «Генерали піщаних кар’єрів», який став дуже популярним у всьому світі.

Фоліо рекомендує