Класичний шпигун

Паперова: 290 грн.
Є в наявності

Цифрова: 145 грн.Автор: Богдан Кушнір Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 352 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Сучасна українська проза Гостросюжетна література, фантастика, фентезі, містика Серія: Воєнні щоденники Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-577-8

У новому іронічному романі Богдан Кушнір розвиває тему протистояння української й російської розвідок. В основу твору покладено реальні історії, очевидцем яких довелося стати авторові, коли він працював журналістом у Москві, а з початком російсько-української війни служив у Силах спеціальних операцій Збройних сил України. 

Герой роману, молодий письменник, природжений авантюрист, мріє написати бестселер про розвідку. Щоб роздобути сенсаційні матеріали, він як закордонний журналіст приїжджає до Москви й заводить ризиковані знайомства. Уже з перших днів опиняється під ковпаком секретних служб. Через випадкові обставини проникає на фальшивий курорт — їхню закриту територію. Весела пригодницька історія обертається тим, що росіяни мають його за шпигуна, а українці — за російського агента. Починається підступна гра професіоналів і дилетанта, несподіваний фінал якої ніхто не зміг передбачити.

 

Фоліо рекомендує