Комплект книжок «Антихрист. Справжня історія Орди-Росії» Том 1-3

Паперова: 450 грн.
Залишилось декілька примірників

Електронна: 225 грн.Автор: Василь Базів Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: м‘яка Кількість сторінок: 700 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Історична література, мемуари,щоденники Серія: Історичне досьє Рік видання: 2021

Василь Базів — знаний в Україні та за її межами письменник, політик, дипломат, учений, візіонер. У видавництві «Фоліо» вийшли друком його книжки: роман «Хрест», який було висунуто на Шевченківську премію, філософський трилер у двох томах «Кінець світу: до і після», політичний сатирикон «Брати, або Могила для тушки», автобіографічний роман «Канадійський тестамент, або Мафія в екзилі», онтологічна притча «Honey. Ротвейлер Божий».

Фундаментальна трилогія есе-досліджень «Антихрист. Справжня історія Орди-Росії» — вулканічна версія-заперечення усіх відомих ідеологічних міфів про походження Московії та її стосунків із Руссю-Україною. Пошук крізь духовно-релігійну оптику приводить до карколомного висновку, що у Росії витворилася антихристиянська версія християнства. З-під варварської маски прозирає смертоносний оскал антихриста, що оселився на північних околицях Євразійського континенту.

Фоліо рекомендує