Комплект книжок "Церковне мистецтво України" в 3-х томах

Паперова: 60 000 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 600 грн.


Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 3000 Формат: 60х90 1/8 Жанр: Релігійне видання Подарункове видання Серія: Релігія. Великі істини Рік видання: 2021 Вага: 12000 грам

Церковне мистецтво України Т. І Архітектура. Монументальне мистецтво

У першому томі розкрито історію, художньо-стильове  та жанрове розмаїття української церковної архітектури і монументального мистецтва; подано мистецтвознавчий аналіз визначних пам’яток; висвітлено національну інтерпретацію стилів бароко, класицизму, романтизму, модерну у контексті загальноєвропейського мистецького процесу.

Церковне мистецтво України Т. II Образотворче мистецтво

У другому томі розкрито історію українського іконопису, графіки, скульптури; на основі мистецтвознавчого аналізу висвітлено художньо-стильові, іконографічні, семантичні особливості визначних пам’яток у контексті загальноєвропейських мистецьких здобутків епохи бароко, класицизму, романтизму, модерну.

Церковне мистецтво України. Т. ІІІ Декоративне мистецтво

У третьому томі розкрито особливості формування предметного середовища церковного інтер’єру українців з мистецького погляду у тісному зв’язку із соціокультурною дійсністю та історією народу, подано цілісну картину розвитку декоративного церковного мистецтва в розмаїтті його видів та жанрів, висвітлено суголосність його художньо-естетичних засад загальноєвропейському мистецькому процесу, зокрема, відтворено національну своєрідність особливостей стилів бароко, класицизму, романтизму, модерну. Колективне дослідження стверджує церковне декоративне мистецтво як органічну складову української культури, наголошує на його ролі у формуванні світоглядних уявлень та духов­них цінностей українців.

Фоліо рекомендує