Церковне мистецтво України. Т. ІІІ Декоративне мистецтво

Паперова: 20 000 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 200 грн.


Продається в комплекті «Комплект книжок "Церковне мистецтво України" в 3-х томах»

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 968 Формат: 60х90 1/8 Жанр: Релігійне видання Подарункове видання Серія: Релігія. Великі істини Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8366-1

У третьому томі розкрито особливості формування предметного середовища церковного інтер’єру українців з мистецького погляду у тісному зв’язку із соціокультурною дійсністю та історією народу, подано цілісну картину розвитку декоративного церковного мистецтва в розмаїтті його видів та жанрів, висвітлено суголосність його художньо-естетичних засад загальноєвропейському мистецькому процесу, зокрема, відтворено національну своєрідність особливостей стилів бароко, класицизму, романтизму, модерну. Колективне дослідження стверджує церковне декоративне мистецтво як органічну складову української культури, наголошує на його ролі у формуванні світоглядних уявлень та духов­них цінностей українців.

Для мистецтвознавців, істориків, музеологів, культурологів, митців, колекціонерів та всіх тих, хто цікавиться, шанує та вивчає українську культуру.

Фоліо рекомендує