Кривава земля

Паперова: 110 грн.
Є в наявності

Автор: Аллан Ґлінн Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладач: Володимир Горбатько Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 478 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Карта світу Рік видання: 2015 ISBN: 978-966-03-7048-7

Алан Ґлінн (нар. 1960 р.) — відомий ірландський письменник, автор кількох книжок. Він вивчав англійську літературу в Трініті-коледжі в Дубліні, працював журналістом у Нью-Йорку, викладав англійську у Вероні. Нині мешкає у Дубліні.

Роман А. Ґлінна «Кривава земля» 2011 року отримав премію The Irish Book Awards (щорічна ірландська літературна премія) у категорії «Кримінальна белетристика».

Чи міг собі уявити молодий журналіст Джиммі Гілрой, до чого призведе його розслідування, беручись за написання книжки про зірку таблоїдів Сюзі Монаґен, яка загинула в авіакатастрофі три роки тому?.. Хто стоїть за катастрофою гелікоптера і кого насправді хотіли позбутися, видавши влаштовану аварію за нещасний випадок? Боротьба за африканські ресурси, пожадливість та злочинність великих корпорацій, продажність політиків — людей, що обіймають високі посади, проте не мають ніяких моральних принципів і вкрай погано усвідомлюють потенційні та реальні наслідки своїх дій, — такі теми порушує Алан Ґлінн у своєму гостросюжетному романі «Кривава земля».

Фоліо рекомендує