Лихоманка


Автор: Марина та Сергій Дяченки Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Перекладачі: Сніжана Грициняк, Анастасія Коник Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 288 Жанр: Гостросюжетна література, фантастика, фентезі, містика Серія: Світи Марини та Сергія Дяченків Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-9088-1

Людство охопили страх і паніка. Смертельний вірус — лихоманка Едгара — підступний і невиліковний, косить людей. Але це ще не найстрашніше… Померлі піднімаються з могил… Через певні обставини Руслан, звичайний підліток, залишається сам на закинутій і віддаленій від світу базі. Там він змагається з невидимим ворогом не на життя, а на смерть. В зимовій облозі, без жодної живої душі поруч, не сподіваючись на хороший кінець, хлопець занедужує на смертельну лихоманку… Хто ж почав цю епідемію і задля якої мети?

Одвічні питання, на які, можливо, немає відповіді, але які постають перед людиною... Важкий вибір, моральні муки, любов і ненависть… Інші світи, схожі й відмінні від нашого… Проза Дяченків не лишає читача байдужим.

У збірку війшли повісті «Лихоманка», «Кон», «Історія доступу», «Коріння каменя».

Фоліо рекомендує