Візит до Імператора


Автор: Марина та Сергій Дяченки Мова видання: українська Мова оригіналу: російська Перекладач: Ірина Алексеєва Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 320 Жанр: Гостросюжетна література, фантастика, фентезі, містика Серія: Світи Марини та Сергія Дяченків Рік видання: 2020 ISBN: 978-966-03-8855-0

Марина та Сергій Дяченки — це не просто сімейний і письменницький дует, це особливе явище в сучасному світі фантастики й фентезі. Автори 30 романів і десятків повістей і оповідань, сценаристи понад 30 художніх фільмів і серіалів. Загальний тираж їхніх книжок (разом із перекладами іншими мовами, перевиданнями) складає більш ніж мільйон примірників. Лауреати понад 100 престижних літературних премій, а роман «Vita nostra» був визнаний кращим фантастичним романом початку ХХІ століття. На  конференції фантастів «Єврокон-2005» у Глазго Дяченки отримали звання «кращих письменників-фантастів» Європи.

    У видавництві «Фоліо» в серії «Світи Марини та Сергія Дяченків» будуть опубліковані всі твори (понад 20 томів) письменників, перекладені українською і чудово ілюстровані.

До цієї збірки малої прози увійшли оповідання про світи, які нібито схожі й водночас не схожі на наш. Але фентезійний світ є лише тлом, головним же для авторів лишаються стосунки між героями, у яких по-різному розкривається світ людської душі. Переживаючи численні пригоди, читачі разом із персонажами  шукатимуть відповіді на казкові й доволі реалістичні питання: чому всі прийняті на роботу в фірму повинні стригтися в одній перукарні; що б трапилось, якби у середньовіччі були комп'ютери: лицарі воювали чи грали; чи може щось виправдати самогубство; чи можна переграти зроблений крок?..      

Фоліо рекомендує