Листи до Оттли Кафки. Листи до Макса Брода

Цифрова: 200 грн.Автор: Франц Кафка (Franz Kafka) Мова видання: українська Мова оригіналу: німецька Перекладачі: Олена Стрельбицька, Тетяна Супрун Обкладинка: тверда + суперобкладинка Кількість сторінок: 540 Жанр: Класична світова проза Серія: Зібрання творів Рік видання: 2022 ISBN: 978-617-551-033-9

Протягом життя у Франца Кафки (1883—1924) склалося неве_лике, але постійне коло друзів. У 20 років Кафка познайомився з Максом Бродом. Багаторічна дружба та підтримка Макса мали для нього велике значення. Вразливий, тривожний, депресивний Франц потребував стійкого, товариського, життєрадісного Макса. А той захоплювався глибиною та оригінальністю натури Кафки, називав його «одночасно мудрецем та дитиною». Йому Кафка довіряв свої сімейні та душевні драми, йому написав безліч листів.

Оттла Кафка була наймолодшою сестрою Франца Кафки. Франц підтримував її на життєвому шляху, а вона опікувалась братом, коли той захворів. Оттла вийшла заміж проти волі батьків і могла розраховувати лише на підтримку свого брата. Коли Франц виявив свою хворобу, добра дружба і духовна спорідненість з молодшою сестрою дозволили йому пережити найважчі моменти. В останній рік життя вона відвідувала його в Берліні та підтримувала з ним контакт у листах.

Фоліо рекомендує