Метелик і танк

Паперова: 210 грн.
Є в наявності

Цифрова: 105 грн.


Автор: Валерій Пузік Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 190 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Сучасна українська проза Серія: Червона серія Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-436-8

Валерій Пузік — український письменник і режисер, лауреат літературних конкурсів. З березня 2022 року перебуває в лавах Збройних Сил України.

«Метелик і танк» — оповідання і поезії про людей та війну. Збірка складається з трьох частин: «Бездомні пси» — цикл оповідань про вічні повернення з війни додому і з дому на війну; «Ковчег» — есеї для онлайн-видання Opinion; «Червоною цеглою» — поезії, написані у 2021 році.

Головний герой Валерія Пузіка — звичайна людина зі своїми переживаннями, український солдат, який добровольцем пішов на фронт. Він щодня не лише виконує рутинну роботу: риє траншеї, будує бліндажі, зводить опорні пункти, а й знищує ворога. А ще, незважаючи на сумніви й думки про те, що ніби все втрачено і територія мертва, він упевнений, що треба рухатися далі й вірити в перемогу.

Фоліо рекомендує