На другому березі

Цифрова: 135 грн.Автор: Богдан-Ігор Антонич Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 288 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Рідне Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-524-2

Серед українських поетів початку ХХ століття було чимало яскравих особистостей, однак Богдан-Ігор Антонич (1907—1936) посідає особливе місце. Він був талановитим у всьому — малював, грав на скрипці, писав музику, а в історію мистецтв увійшов як поет, який збагатив українську літературу монументальними образами космосу, океанічних стихій, картинами, де переплітаються фантастичні та реалістичні мотиви. Світ, яким бачив його Антонич, видається унікальним і водночас зрозумілим.

Проживши всього 27 років, він встиг опублікувати лише три поетичні збірки, ще дві були надруковані вже після його смерті. За радянських часів Антонич був у списку заборонених поетів, інтерес до нього виник лише у 1960-х роках в українській діаспорі, а потім й у СРСР. Зараз вірші митця перекладено багатьма мовами.

До видання, крім поетичних творів, також увійшли фрагменти із незавершеного роману Б.-І. Антонича «На другому березі».

Фоліо рекомендує