Німа смерть


Автор: Фолькер Кучер Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Перекладач: Володимир Чайковський Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 528 Жанр: Детектив Серія: Бест Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9248-9

«Німа смерть» — другий детектив блискавичного циклу про комісара Рата, який було розпочато романом «Мокра риба». Він продовжує серію кримінальних романів Фолькера Кучера, чудово екранізованих під назвою «Вавилон — Берлін».

І знов Берлін. Весна 1930 року. Європейське місто, сліпучі  вогні реклами, тріумфальна поява звукового кіно. Його вже називають новим мистецтвом. Але є й ті, для кого звукові фільми тільки дешеве потурання невибагливим смакам глядачів.

Конкуренція між  звуковим і німим кіно стає все жорстокішою. І ось  з’являється він — той, хто в ім’я «великого німого» здатен піти будь на що. Чи він просто прикривається цим?

Ґереон Рат намагається розплутати одночасно кілька загадок. І, звісно, знов ризикує і своїм життям, і своїм добрим ім’ям, і своєю кар’єрою. Ще крок — і відкриється правда… Чи то буде тільки новий поворот драми?..

***

Фолькер Кучер народився 26 грудня 1962 року в місті Ліндлар.

Вивчав філософію, історію і німецьку літературу, працював редактором. У 1995 році дебютував детективним романом «Bullenmord». З 2008 року публікує історичні детективні романи, дія яких відбувається в Берліні за часів агонії Веймарської республіки. Головний герой циклу — поліцейський інспектор Ґереон Рат. До 2018 року побачило світ сім романів цього циклу.

Фоліо рекомендує