Опудало з країни Оз

Паперова: 260 грн.
Є в наявності

Цифрова: 130 грн.


Автор: Ліман Френк Баум (Lyman Frank Baum) Мова видання: українська Мова оригіналу: англійська Перекладачі: Тереза Гнатишин, Ігор Ільїн, Олександр Кальниченко Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 224 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Дитяча література для середнього шкільного віку Серія: Шкільна бібліотека української та світової літератури (джуніор) Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-444-3

Понад сто років тому американський письменник Ліман Френк Баум (1856—1919) придумав чарівну країну Оз і створив дивовижних персонажів, які її населили. Героїв книжки одразу полюбили юні читачі. Історії про Країну Оз фантастичні, кумедні, вони хвилюють і дивують.

Нові пригоди Капітана Біла і дівчинки Тротти дарують їм чудові враження, але й заводять в дивні та небезпечні місця.  Мало не потонувши у вирі, друзі знайомляться з чудовим створінням, яке рятує всіх. Нашим героям доводиться навіть змінюватися в розмірах для безпечної подорожі. Тротта, Капітан Біл і Блискучий Ґудзик прагнуть допомогти своїм новим друзям відновити справедливість. Але їм самим знадобиться підтримка чарівників. Опудало з країни Оз допомагає перемогти Злу Відьму і повернути корону справжньому королю.

Фоліо рекомендує