Особистий досвід, Обійняли мене води до душі моєї

Паперова: 120 грн.
Є в наявності

Автор: Кендзабуро Ое Мова видання: українська Мова оригіналу: японська Перекладачі: Євген Козирєв, Дмитро Москальов Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 672 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Бібліотека нобелівських лауреатів Рік видання: 2014 ISBN: 978-966-03-6988-7 Вага: 400 грам

У романі «Особистий досвід» (1964) знайшла відображення душевна травма К. Ое, спричинена народженням 1963 р. у його родині хворої дитини з ураженням мозку. Герой роману вже за умов мирного, повоєнного часу постає перед дилемою свідомого вибору: він мусить або відмовитися від своєї новонародженої неповноцінної дитини, або ж чесно і мужньо прийняти випробовування долі.

Темі морально-етичних ідеалів японської молоді Ое присвячує роман «Обійняли мене води до душі моєї» (1973). У цьому творі письменник уперше торкнувся проблеми лівого екстремізму і показав, як відсутність соціальних ідеалів позбавляє молодь чіткого розуміння, проти кого вона має спрямовувати свій опір, а також її позитивної програми, без якої будь-яке протиставлення себе суспільству втрачає сенс.

 

Фоліо рекомендує