Побратими

Паперова: 310 грн.
Є в наявності

Цифрова: 155 грн.Автор: Василь Крас Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 323 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Роман Серія: Барви Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-159-6

Василь Крас (нар. 1962 р.) — український письменник, автор історичних романів, лауреат премії «ДніпроБукфест 2019» за роман «Татарський бранець». У 2020 році автор отримав премію «Коронація слова» за роман «Руїна», а за обидва ці романи у 2022 році його було нагороджено премією ім. В. К. Малика.

Автор жив і працював у м. Лимані, але через повномасштабне вторгнення російських військ нині проживає у Київській області.

«Побратими» є третьою книгою циклу «Нескорені», до якого ввійшли романи «Татарський бранець» і «Руїна», та продовженням описаних у них пригод.

Роман насичений буремними історичними знаковими подіями 1659 року. Початок року. В країні розгорається полум’я україно-московської війни. Поряд із гетьманом Іваном Виговським діє зрадник, який працює на Таємний приказ Московії. Сейм у Варшаві й затвердження урізаних статей Гадяцького трактату. Скрізь удосталь ворогів і зрадників. Однак є лицарі, які сміливо виходять на боротьбу за волю, справедливість, державність. Троє козаків-побратимів кидають виклик свавіллю й несправедливості. Велика кількість пригод. Битви, поразки й перемоги. Честь і ганьба. Кохання та зрада…

Фоліо рекомендує