Проект «Україна». Грушевський. Скоропадський. Петлюра


Автор: Данило Яневський Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 928 Жанр: Історична література, мемуари,щоденники Серія: Проєкт «Україна» Рік видання: 2012 ISBN: 978-966-03-5575-0

     Книга журналіста, телеведучого, доктора історичних наук Данила Яневського є  навчальним посібником для політиків, жур-налістів, політологів та любителів з написання, переписування та удосконалювання Конституції України.

    На сторінках цієї книги автор намагається сформувати цілісне, несуперечливе, ясне уявлення про феномен української державності. На його думку, багатьом публіцистам та історикам, які досліджували цю тему, попри їх тривалі і вперті зусилля, бракує об’єктивності. Він не зміг утриматися від спокуси сформулювати свої варіанти відповідей на питання: у чому була суть «Української революції» під проводом Української Центральної Ради і яку історію написав видатний національний історик Михайло Грушевський? Якою бачив Україну засновник Української гетьманської держави 1918 року Павло Скоропадський і чому загинуло це державне утворення? Хто, як і коли насправді створив Директорію та хто стояв за спиною Симона Петлюри? Ви дізнаєтесь, що приховують сучасні міфотворці про вітчизняну історію періоду 1917–1920 рр., і спробуєте разом із автором з’ясувати, що саме відбувалося на теренах сучасної України у цей час.

Фоліо рекомендує