Проект Україна. Архітектори, виконроби, робітники. Храм. Терції

Цифрова: 100 грн.Автори: Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 240 Формат: 70х100 1/16 Жанр: Науково-популярне видання Серія: Проект «Україна» Рік видання: 2021 ISBN: 978-966-03-9657-9

П’ята книга серії «Проект “Україна”: Архітектори, виконроби, робітники» містить унікальні для україномовного середовища тексти з історії і ритуалів «вільних каменярів».

Автор першого тексту — Андрій Красножон — історик, археолог, дослідник середньовічної фортифікації Північно-Західного Причорномор’я, а також неперевершений знавець Одеси. Андрій Красножон розкриває масонство як професійний археолог — шар за шаром, крок за кроком, без захоплених містичних інтерпретацій. Як справжній історик він з’ясовує як, хто, коли та головне — навіщо винайшов масонський ритуал у тому вигляді, в якому він, за словами історика, існує до сьогодні.

У другій частині Костянтин Скопцов, блискучий мистець, пропонує своє бачення містерій всіх ступенів Стародавнього та Прийнятого Шотландського Обряду. Автор розглядає символіку 33-х градусів СПШУ в їх первозданній чистоті через призму стародавніх філософських течій — кабали, алхімії, окремих сакральних текстів античності та середньовіччя.

Фоліо рекомендує