Справжня історія пізнього нового часу

Цифрова: 100 грн.


Автор: Олексій Мустафін Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 448 Жанр: Навчальна література, словники, довідники Серія: Мустафін Рік видання: 2022 ISBN: 978-966-03-9750-7

«Справжня історія раннього нового часу» — одна з чотирьох книжок серії «Справжня історія», автором яких є Олексій Мустафін. Вона охоплює події від початку індустріальної ери до Першої світової війни.

Що змусило монархів ставати революціонерами і складати конституції? Чим гімнастика і збирання казок допомогли національному визволенню? Завдяки чому лихварі вигравали війни у полководців, а наймити ставали мільярдерами? Для чого створили першу службу прогнозу погоди і який прилад зробив прибутковим рабство? Хто винайшов терор і запровадив пенсії за віком? Як наркотики перетворилися на зброю торгівельної експансії, а сало ледь не зруйнувало найбільшу в світі колоніальну імперію?

Шукаючи з допомогою Олексія Мустафіна відповіді на ці те безліч інших питань, читач не лише дізнається про цікаві факти з минулого людства, а й краще зрозуміє «логіку історії». Невигаданої історії, що складає спадщину усього людства.

Фоліо рекомендує