Смілла та її відчуття снігу

Паперова: 80 грн.
Залишилось декілька примірників

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: дацька Перекладачі: Наталія Жаден, Оксана Органіста, Сергій Ципанов, Ганна Шульга Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 575 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Карта світу Рік видання: 2013 ISBN: 978-966-03-6142-3

Петер Хьоґ (нар. 1957 р.) — відомий сучасний данський письменник, чиї твори перекладено понад 30 мовами. Його книжки виходять мільйонними накладами. У видавництві «Фоліо» 2012 року побачив світ роман П. Хьоґа «Тиша».

«Смілла та її відчуття снігу» (1992) — найвідоміший твір письменника, який одразу після публікації став бестселером. За його сюжетом було створено художній фільм.

Початок 90-х, Копенгаген. 37-річна Смілла — напівдатчанка, на­півескімоска, яка читає заради розваги Евклідові «Начала», знає 70 тлумачень слова «сніг» і завжди перемагає у рукопашному бою з професіоналами-чоловіками, — розпочинає власне розслідування дивної загибелі сусідського хлопчика-ескімоса, що зірвався з даху будинку. У Смілли особливе відчуття снігу, вона вміє читати сліди. Однак головне для неї — не тільки розслідування вбивства, а й спроба вийти з власної глибокої кризи, розібратися зі своїм минулим, знайти нарешті власне «я».

Фоліо рекомендує