Танґо (Дотик любові). На межі з потойбіччям Том 31

Упорядники — Ніна Бічуя, Василь Габор, Наталія Іваничук

Примітки — Василь Габор

Паперова: 210 грн.
Залишилось декілька примірників

Цифрова: 105 грн.Автор: Роман Іваничук Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 128 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Зібрання творів Рік видання: 2022 ISBN: 978-617-551-187-9

 Роман Іваничук (1929—2016) — відомий український письменник, лауреат багатьох літературних премій, серед яких Національна премія України ім. Т. Шевченка. У його творчому доробку близько двадцяти історичних романів, якими письменник заповнював білі плями в нашій історії.

 До видання увійшли дві короткі повісті Романа Іваничука, написані в останній рік життя і вперше опубліковані в журналах «Дзвін» та «Кур’єр Кривбасу» (2016).      «Танґо. Дотик любові» — це зворушливі й несподівані спогади з дитячих літ. Враження, яке справило на письменника пристрасне виконання танґо, а також лірика композитора Богдана Весоловського та його трагічна доля, назавжди закарбовані в дитячій пам’яті, проникливо відтворені у повісті.

«На межі з потойбіччям» — сповідь людини, яка, перенісши складну операцію, балансує між життям і смертю. І що ж кінець кінцем переможе — любов і турбота близьких людей чи жах потойбіччя?..

Фоліо рекомендує