Тангo. На межі з потойбіччям: остання книга

Паперова: 95 грн.
Є в наявності

Цифрова: 48 грн.Автор: Роман Іваничук Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: інтегральна Кількість сторінок: 96 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Окреме видання Рік видання: 2019 ISBN: 978-966-03-8867-3

Роман Іваничук (1929—2016) — відомий український письменник, гро­мадський діяч, лауреат багатьох літературних премій, серед яких Національна премія України ім. Тараса Шевченка, Герой України. У його творчому доробку — близько двадцяти історичних романів, якими письменник заповнював білі плями в нашій історіографії.

У пропонованому виданні — дві короткі повісті Р. Іваничука, написані в останній рік життя й опубліковані в журналах «Дзвін» та «Кур’єр Кривбасу» (обидві 2016 р.).

«Танго. Дотик любові» — зворушливі й несподівані спогади з дитячих літ. Враження, яке справило на письменника виконання танго, лірика композитора Богдана Весоловського та його доля, закарбовані в пам’яті, проникливо відтворені у тексті.

«На межі з потойбіччям» — сповідь людини, яка, перенісши складну операцію, балансує між життям та смертю. І що ж урешті переможе — любов чи жах потойбіччя?..

Фоліо рекомендує