Українська міфологія. Духи, персони, обряди

Паперова: 390 грн.
Є в наявності

Цифрова: 200 грн.Продається в комплекті «Українська міфологія в 5-ти томах»

Автор: Олексій Кононенко Мова видання: українська Мова оригіналу: українська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 416 Формат: 84х108 1/32 Жанр: Фольклор Серія: Українська міфологія Рік видання: 2023 ISBN: 978-617-551-650-8

Українська міфологія — це окремий фантастичний світ!  Русалки, мавки, вовкулаки, домовики, чугайстери — ці міфічні істоти зачаровують і привертають увагу. Згадайте пантеон язичницьких богів: Перун, Дажбог, Лада, Стрибог, Мокош, Велес...  Цікаво про них дізнатись? У видавництві «Фоліо» в серії «Українська міфологія», крім цієї книжки, вийшли друком також інші чудово ілюстровані  видання Олексія Кононенка: «Божества і символи», «Фольклор, казки, звичаї, обряди», «Тваринна та рослинна символіка», «Зброя, ритуали, обереги».

У цьому виданні  докладно розповідається про міфологічних духів і персон, котрим притаманна надлюдська магічна енергія, здатність перевтілюватися, від яких залежало життя наших предків.   Посередниками у спілкуванні давніх слов’ян з божествами, духами природи, нечистою силою були надзвичайні персони: жерці, волхви, знахарі, чаклуни, відьмаки… Треба було умилостивити їх, налагодити з ними добрі стосунки. А весь простір від дому до лісу наші пращури «заселяли» домовиками, водяниками, марами, вовкулаками, мавками. Про всіх цих істот і йдеться у цій книжці. Окремі розділи присвячені обрядовій їжі наших предків, хворобам і лікувальним засобам, щоб позбутися їх.   

Фоліо рекомендує