Усі гетьмани України (в сріблі)

Оправа виготовлена з натуральної шкіри спеціальної вичинки «Наппа», виробництво Україна. Тиснення блінтове, золотою та срібною фольгою. Накладні елементи ручної роботи зі срібла 925 проби. Папір Zeta brilliant, Німеччина. Обріз торшонований. Шовкове лясе. Загальний наклад – 50 примірників.

Паперова: 32 000 грн.
Залишилось декілька примірників

Автор: Мова видання: українська Обкладинка: тверда Серія: Подарункове видання

Гетьман. Слово, яке здатне викликати чимало асоціацій практично у кожного українця. Асоціацій героїчних — «гетьманська слава», іронічних — «до булави треба голови», зрештою, самоіронічних — де «два українці, там три гетьмани»… Слово, буквально просякнуте історією і водночас — якоюсь бадьорою, невмирущою енергетикою. Слово, яке звучить майже як «своє», хоча його походження є неукраїнським і взагалі неслов’янським, не маючи нічого спільного з лунким українським «геть». Так, «гетьмани в золотих жупанах» були не тільки в Україні. Але українською специфікою є те, що саме в Українській козацькій державі гетьман став у силу історичних обставин таким собі квазімонархом, майже незалежним володарем…

У цій книжці здійснена спроба зібрати під однією обкладинкою біографічний матеріал про більш ніж 70 ватажків українського козацтва, котрі, згідно з джерелами чи історичною традицією, носили гетьманський титул чи претендували на нього.

Фоліо рекомендує