В оточенні негараздів. Від падіння до успіху

Паперова: 320 грн.
Є в наявності

Цифрова: 160 грн.Продається в комплекті «Комплект книжок "В оточенні ідіотів"»

Автор: Томас Еріксон Мова видання: українська Мова оригіналу: шведська Перекладач: Світлана Бреславська Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 320 Формат: 70 х 100 1/16 Жанр: Популярне видання Серія: Шедеври нон-фікшн Рік видання: 2024 ISBN: 978-966-03-9903-7

Бувають хвилини, коли ви відчуваєте, що навколо одні перешкоди. Все валиться, одне за одним. Вас охоплює відчуття безпорадності. Однак деякі люди вміють рухатись уперед, незважаючи на проблеми. Як це можливо? У чому їх секрет? Чому в таких ситуаціях вони не здаються, як усі інші?

Шведський журналіст і письменник, психолог із соціальних комунікацій Томас Еріксон (нар. 1965) допоможе вам перетворити негаразди на успіх за допомогою поведінкової моделі зі свого бестселеру «В оточенні ідіотів». Нагадавши, що життя таке, як воно є, Еріксон допомагає вам зрозуміти, що насправді марно намагатися контролювати все, що відбувається навколо вас. Замість того, щоб нарікати, коли життя підкидає вам перешкоди, зосередьтеся на тому, як з ними впоратися. Книга «В оточенні негараздів» допоможе вам знайти метод, який підходить саме вам, і в рівній мірі розважить та надасть вам сил.

Фоліо рекомендує