Вахмістр

Цифрова: 160 грн.


Автор: Кшиштоф Бохус Мова видання: українська Мова оригіналу: польська Перекладач: Ігор Родюк Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 288 Формат: 60х90 1/16 Жанр: Детектив Серія: Бохус Рік видання: 2024 ISBN: 978-617-551-656-0

Кшиштоф Бохус (нар. 1955 р. у Квідзині) — відомий польський журналіст, оглядач, письменник. У циклі історичних детективів про слідчого Кристіана Абеля автор спробував поєднати захопливу фабулу з елементами містики, нуару і любовно-сентиментального роману з етнографічними та краєзнавчими нарисами Східного Помор’я. Його головний герой — проникливий інтелігентний поліцейський, людина широкого розумового кругозору. Він помічає речі, невидимі для інших, і завзято добивається істини.

...Грудень 1929 року. У Данциґу безслідно зникають молоді привабливі жінки. Де шукати ключ до вирішення головоломки? Члени таємної секти, божевільні науковці, що експериментують з людським тілом, дивні черниці, контрабандисти з міського порту... Хто приховує правду? Чи вона жорстокіша, ніж підозрює Абель?

У видавництві «Фоліо» також вийшли друком історичні детективи Кшиштофа Бохуса «Чорний манускрипт» і «Місто духів».

Фоліо рекомендує