Вантажівки «Вольво»

Паперова: 75 грн.
Є в наявності

Автор: Мова видання: українська Мова оригіналу: норвезька Перекладач: М. В. Каркан Обкладинка: тверда Кількість сторінок: 190 Жанр: Класична і сучасна проза та поезія Серія: Карта світу Рік видання: 2015 ISBN: 978-966-03-7254-2

Ерленд Лу (нар. 1969 р.) — популярний норвезький письменник і драматург. Авторський стиль письменника легко впізнати, його характеризують як «фірмово наївний».

Е. Лу часто використовує іронію, гротескні перебільшення і гумор. Твори письменника перекладені багатьма мова ми світу. У видавництві «Фоліо» вийшли друком книжки: «Тихі дні в Перемішках», «Мулей», «Наївний. Супер», «До плер», «Фонк», «Найкраща країна у світі, або Факти про Фінляндію».

«Вантажівки “Вольво”» (2005) — це продовження історії, описаної в романі «Доплер». Разом з лосеням Бонґо та сином Ґреґусом Доплер виходить з лісу і потрапляє до 92-річної бабці, яка чомусь затаїла образу на концерн «Вольво», знаходить втіху у музиці Боба Марлі й дуже полюбляє курити травку. І їхнє життя перетворюється на суцільне свято. Однак сусід бабці, її давній ворог — схиблений на скаутській системі виховання орнітолог — допомагає Доплеру звільнитися від неї. Та що із цього врешті-решт вийшло, дізнаєтеся, прочитавши роман Ерленда Лу «Вантажівки “Вольво”».

Фоліо рекомендує